Nebankovní půjčky ihned

Když si chete půjčit meněší obnos peněz, máte 2 možnosti. Můžete zajít do banky a požádat si o kreditní kartu či kontokorent, nebo nikam chodit nemusíte, z pohodlí domova si podáte rychlou žádost a tak si snadno půjčíte peníze z nebankovní půjčky ihned. Jak takový systém funguje? Kolik nebankovní společnost nabízí peněz? Která z variant je výhodnější?

Nebankovní půjčky ihned a porovnání s bankovními produkty

Pokud jste už někdy žádali o peníze v bance, možná vás překvapilo, jak moc si vás banka prověřovala. Banka totiž nepůjčí jen tak komu, ždatele prověřuje, aby měla jistotu, že jí bude peníze splacet. Určitě vám půjčku neschválí, pokud:

  • máte záznam v registru dlužníků,
  • dlužíte hodně i jinde,
  • je na vás uvalena exekuce.

Naopak nebankovní společnost takovou hru nehraje. Ta se rozhodla půjčit každému, kdo:

  • je starší 21 a mladší 85 let,
  • je občanem České republiky,
  • nemá u ní jinou aktivní půjčku.

Díky mírným podmínkám je vyřízení nebankovní půjčky ihned otázkou asi jen 15 minut.

Jednoduchý postup vyřízení nebankovní půjčky ihned

Každý žadatel nejdříve na webu společnosti použije konfigurátor a nastaví si podobu své nebankovní půjčky ihned. Určí si sumu a dobu splatnosti. Dále se přesune k vyplnění žádosti. Stačí mít po ruce občanský průkaz. Je třeba opsat jeho číslo a udělat jeho scan. Ten se musí k žádosti nahrát.

Jak rychle peníze získáte?

Do několika minut od schválení vám společnost pošle peníze na účet. Rychlost připsání peněz z Nebankovní půjčky ihned je závislá na bance, u které máte účet. Někdy je to třeba jen otázkou několika minut, většinou jsou peníze na účtu do 24 hodin.