Nebankovní půjčky

Když potřebujete peníze na základní výdaje, když vám přišel vysoký účet za energie i ve chvíli, kdy si chcete udělat volno a odjet na dovolenou. určitě i ve spoustě dalších situací pomůže jako finanční zdroj nebankovní půjčka. Proč byste ji měli využít? Kolik vám nabízí a v jaké formě je nejvýhodnější? To vše se dovzíte na následujících několika řádcích.

Nebankovní půjčky jsou fenomén současné doby

Nebankovní půjčky se tak trochu jako blesk z čistého nebe objevily na fiannční scéně v roce 2005. Lidé si je hned oblíbili, protože jim nabídla možnost, jak si rychle půjčit peníze. Jak je možné, že jsou dostupné pro každého? Nebankovní půjčky mají totiž jen tyto 3 podmínky:

  • české státní občanství,
  • věk 21 až 85 let,
  • žadatel nesmí mít jinou půjčku u stejné společnosti.

Lidé si zvykli nebankovní půjčky využívat ve chvíli, kdy nemjí dost peněz do výplaty a současně i ve chvíli, kdy si chtějí dopřát něco navíc.

Nebankovní půjčky a lákavá nabídka

Nebankovní půjčky jsou oblíbené i proto, že si každý může volit, kolik si půjčí a na jak dlouho. Vůbec nejpřívětivější jsou pro ty, kdo si žádají o úvěr poprvé. Pokud si totiž nastaví sumu na 9000 korun a dají si splatnost na 30 dní, nebudou za půjčení platit ani korunu navíc. Ani pro ostatní nejsou nebankovní půjčky drahé. Poplatek se určuje podle toho, kolik si půjčí a na jak dlouho.

Konrétní nabídka

Z nebankovní půjčky si každý může půjčit 500 až 10 000 korun a splatnost si může nastavit od 7 do 45 dní. Za poplatek se dá splatnost ještě prodloužit, celkem o dalších 60 dnů.